Kierowca C+E / Gera / ruchoma podłoga/

  • Język: język niemiecki podstawowy, język angielski podstawowy
  • System pracy: 2/1, 2/2
  • Zestaw: Cysterna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Hotel
  • Uprawnienia:
  • Doświadczenie:
  • Trasy:
  • Obsada: pojedyncza
  • Wynagrodzenie: 2800€

Galeria

Szczegóły oferty pracy

Obowiązki:

  • Praca na terenie Niemiec w okolicach Freyburg (około 70 km za Lipskiem)
  • Praca w systemie 2/1, 2/2 lub bez systemu,
  • Praca od poniedziałku do piątku,
  • Chłodnia (DAF, Volvo, MAN)
  • Trasy dalekobieżne – teren Niemiec i międzynarodowy, do 5 punktów dziennie

Wymagania:

  • Aktualne prawo jazdy kat. C+E z kodem 95,
  • Doświadczenie na kategorii C+E mile widzian
  • Język niemiecki lub angielski – komunikatywny

Oferujemy:

Wynagrodzenie:

  • system 2/2: ok. 1600 € netto (I kl. podatkowa)
  • system 2/1: 2400 € netto (I kl. podatkowa)
  • Urlop: system 2/2 – 12 dni, system 2/1 – 18 dni
  • Baza socjalna na terenie firmy
  • Umowa bezterminowa po okresie próbnym,
  • Praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowców,
  • Niemiecka umowa o pracę ze wszystkimi dodatkami!
  • Niemiecki socjal: Kinder geld!
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w niemieckiej firmie,
  • Kontakt z polskim konsultantem przez cały czas trwania kontraktu

Znajomość języka niemieckigo

Preferowany system pracy