Home (new)

Praca dla kierowcy w Niemczech, Kierowca C E Niemcy – #CE Fahrer

#CE Fahrer to firma, która skutecznie łączy pracodawców i pracowników. Jeśli szukasz pracy kierowcy C i E w Niemczech, to idealnie trafiłeś! Skontaktuj się z nami, aby zacząć karierę kierowcy w Niemczech , bądź po prostu zmień pracę na lepszą! Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy. Nr KRAZ: 22684

NASZE USŁUGI W 3 PROSTYCH KROKACH

Pierwszy kontakt

Jeżeli zainteresowała Cię któraś z naszych ofert lub po prostu szukasz pracy w Niemczech jako kierowca to zadzwoń lub napisz do nas!

Nasze usługi są bezpłatne!

Oszczędzimy Twój czas! Przedstawimy Ci ofertę dopasowaną indywidualnie dla Ciebie pod kątem:

 • znajomości języka,
 • preferowanego systemu pracy,
 • doświadczenia,
 • zestawu na jakim chcesz jeździć.

Jako jedyni posługujemy się uniwersalnym profilem Kandydata (tłumaczymy CV, tak aby jak najlepiej zaprezentować Cię przed pracodawcą).

Zatrudnienie

Dopasowaliśmy ofertę do Twoich potrzeb, pora na kolejny krok.

Na tym etapie dochodzi do bezpośredniego kontaktu z pracodawcą, który jest przez nas wcześniej weryfikowany.

Współpracując z CE Fahrer masz gwarancję umowy bezpośrednio u pracodawcy:

 • w pełni legalne zatrudnienie (umowa o pracę),
 • pakiet socjalny,
 • pakiet ubezpieczeniowy,
 • pakiet emerytalny,
 • przestrzeganie czasu pracy,
 • diety, Kindergeld,
 • ubezpieczenie zdrowotne (AOK, KKH, IKH).

Przed wyjazdem

Po ustaleniu szczegółów z pracodawcą dostajesz od nas umowę pośrednictwa pracy, gdzie znajdziesz:

 • nazwę pracodawcy,
 • osobę kontaktową,
 • wynagrodzenie,
 • system pracy,
 • data rozpoczęcia pracy,
 • inne przydatne informacje.

Nasze działania oparte są na ustawie z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2018 r. poz. 1265).

*Umowa pośrednictwa pracy – obowiązkowy dokument, który powinien być dostarczany przez każdą agencję, która współpracuje z zagranicznymi pracodawcami, więcej szczegółów u naszych konsultantów.

Formularz kontaktowy

  Praca C E Niemcy – Atrakcyjna praca dla kierowcy w Niemczech
  Naszym celem jest zapewnienie zawodowym kierowcom pewnej i godnie opłacanej pracy u niemieckich, solidnych pracodawców. Dzięki dobrym kontaktom z firmami transportowymi i spedycyjnymi w Niemczech, które zgłaszają nam swoje aktualne zapotrzebowanie na pracowników, jesteśmy w stanie uzgodnić kontrakt przy minimum formalności. Wszystkie nasze usługi są bezpłatne dla poszukujących pracy.

  Jak nawiązać współpracę?
  Kierowca zainteresowany pracą u jednego z naszych partnerów, po prostu zgłasza swoją gotowość i przedstawia jak najwięcej informacji na swój temat. Informacje takie jak przebieg dotychczasowej kariery zawodowej, posiadane kategorie prawa jazdy, znajomość języków obcych potrzebne są nam, aby najpełniej dopasować profil kandydata do oczekiwań potencjalnego pracodawcy.

  Dodatkowo pomoże w tym ustalenie indywidualnych preferencji kierowcy względem systemu pracy, rodzaju auta w jakim czuje się najlepiej lub jakim chciałby jeździć, obszaru po jakim najchętniej się porusza, itp. Staramy się zawsze elastycznie dopasowywać do zgłoszonych nam oczekiwań.

  Praca dla kierowcy w Niemczech – Oferta pracy
  Uzyskawszy konkretny profil kandydata typu kierowca CE Niemcy, dopasowujemy go do realnych zamówień pracodawców oraz oferowanych przez nich warunków pracy. Po osiągnięciu jak największego stopnia zgodności oczekiwań obu stron, wybieramy dla danego kierowcy optymalną ofertę pracy.

  Trzeba tutaj podkreślić, że bez względu na to, jaka to będzie firma, pracownik ma zawsze zagwarantowaną legalną umowę o pracę z bezpośrednim pracodawcą. Zawierana umowa o pracę obejmuje pełen pakiet socjalny i ubezpieczeniowy, zapewniany przez niemieckie prawo. Każdy potencjalny pracodawca jest wcześniej weryfikowany pod względem solidności i stabilności finansowej.

  Finalizacja umowy – Kierowca C E Niemcy
  Po przedstawieniu obu stronom warunków przyszłego kontraktu, tj. oczekiwań kandydata do pracy z jednej strony oraz oferowanych warunków zatrudnienia z drugiej, następuje doprecyzowanie szczegółów jak np. terminu rozpoczęcia pracy, miejsca przejęcia auta przez kierowcę, itp.

  W rezultacie, przed wyjazdem do pracy, kierowca otrzymuje na piśmie poświadczenie wszystkich pierwotnie uzgodnionych warunków zatrudnienia. Natomiast umowę o pracę otrzyma natychmiast po stawieniu się, w wyznaczonej w tymże piśmie, siedzibie pracodawcy.

  Korzyści dla poszukujących pracy
  Skorzystanie z profesjonalnej agencji pracy, pozwala na sprawne znalezienie pracodawcy spełniającego oczekiwania kandydata. Dzięki zgromadzeniu w jednym miejscu wielu, i co bardzo ważne sprawdzonych, profili pracodawców, kandydat do pracy nie traci czasu na wertowanie setek ofert i nie musi obawiać się o ich wiarygodność. Taka praca dla kierowcy Niemcy jest warta polecenia.